Jacqueline Schäfer - Vreemde vogel blauw - Verkocht

Jacqueline Schäfer - Vreemde vogel blauw kopen? Bied vanaf 20!
Grafiek (handgesigneerd)

Jacqueline Schäfer - Vreemde vogel blauw kopen? Bied vanaf 20!Jacqueline Schäfer - Vreemde vogel blauw kopen? Bied vanaf 20!Jacqueline Schäfer - Vreemde vogel blauw kopen? Bied vanaf 20!Jacqueline Schäfer - Vreemde vogel blauw kopen? Bied vanaf 20!Jacqueline Schäfer - Vreemde vogel blauw kopen? Bied vanaf 20!Jacqueline Schäfer - Vreemde vogel blauw kopen? Bied vanaf 20!
  • Jacqueline Schäfer (1961)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen38 x 27 cm (h x b)
Incl. lijst58 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage3000

Dit is een prachtige zeefdruk van het werk van de Amsterdamse kunstenares Jaqueline Schäfer. Hier deed zij ook in 1989 eindexamen aan de Gerrit Rietveld Academie. Ze vond haar eigen stijl in een spel van duidelijke vormen en vrolijke kleuren.

Een prachtig sieraad aan de muur, passend in elk interieur. Deze zeefdruk is uitgevoerd in de heldere kleuren blauw, geel en paars.

De zeefdruk is volledig in nieuwstaat en is alleen uit de sealing gehaald voor de foto’s. Er zijn geen beschadigen of verkleuringen. De zeefdruk is genummerd en met potlood gesigneerd, het echtheidskenmerk is aan de achterkant van de lijst geplakt (zie foto 5).

Haar kunstwerken weerspiegelen haar reizen en ervaringen over de hele wereld, waardoor haar werken een universele aantrekkingskracht hebben. Haar gebruik van levendige kleuren en gedurfde penseelstreken creëert een krachtige visuele impact die de kijker meeneemt op een reis door de verbeelding.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Voorburg, Nederland
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Jacqueline Schäfer (1961)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (9)

Geplaatst door  Leoart
Lid sinds 2024
7 verkochte items
48 cm
58 cm
27 cm
38 cm

ObjectlocatieVoorburg,  Nederland
Starttijd23-2-2024 om 21:51
Eindtijd3-3-2024 om 19:00
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken