Jacques Decaux: Lithografie, Nature I

Jacques Decaux: Lithografie, Nature I kopen? Bied vanaf 5!

Verkoopprijs: € 5,00

Jacques Decaux

Geplaatst door  svalbardart
FA. (18)

Lid sinds 2010
1267 verkochte items
  • Jacques Decaux
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: Jacques Decaux
Titel:  Nature I
Lithografie, gesigneerd. Genummerd HC 31/150
Afmeting blad: 15 x 14 cm

VERZENDING

Uw aankopen worden aangetekend verzonden. Uw pakket is verzekerd.
Verzendkosten Europa: 15,00 euro, ongeacht het aantal aankopen.

Jacques Decaux

Geplaatst door  svalbardart
FA. (18)

Lid sinds 2010
1267 verkochte items

Dit item is verkocht voor 5,00

Starttijd:11-02-2017 om 18:07
Eindtijd:17-02-2017 om 18:07

Biedingen (1):

harrywillems
14 feb. / 14:40
€ 5