Jacques Tange - Homecoming - Verkocht

Jacques Tange - Homecoming kopen? Bied vanaf 200!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Jacques Tange (1960)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2004
IngelijstIngelijst
Afmetingen54 x 42 cm (h x b)
Incl. lijst78 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage75
Ingelijste zeefdruk van Jacques Tange, getiteld ''Homecoming".

Afmeting in lijst ca. 78 x 63 cm (h x b).

Oplage 29/75.

Met ophangsysteem.
Het geheel verkeert in een goede staat.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Sliedrecht, Nederland

Jacques Tange (1960)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  M_Art
15 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
63 cm
78 cm
42 cm
54 cm

ObjectlocatieSLIEDRECHT,  Nederland
Starttijd21-6-2020 om 18:41
Eindtijd24-6-2020 om 21:28
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken