Jacques Tange - Homecoming - Verkocht

Jacques Tange - Homecoming kopen? Bied vanaf 200!

Verkoopprijs: € 230,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  TotalArtHolland
FA. (1)

11 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Jacques Tange (1960)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2004
IngelijstIngelijst
Afmetingen54 cm x 42 cm (h x b)
Lijst78 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage75
Ingelijste zeefdruk van Jacques Tange, getiteld ''Homecoming".

Afmeting in lijst ca. 78 x 63 cm (h x b).

Oplage 29/75.

Met ophangsysteem.

Het geheel verkeert in een goede staat.

Jacques Tange (1960)

Alle items van deze kunstenaar(4)
FA. (1)

11 verkochte items
63 cm
78 cm
42 cm
54 cm
Dit item is verkocht voor 230,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:21-06-2020 om 18:41
Eindtijd:24-06-2020 om 21:28
Hostaman
23 jun. / 16:40
€ 200