Jacques Tange - "Miroir" acryl/papier/board uit 2010
Omschrijving
Jacques Tange (1960)
Type kunstwerk
Jaartal
2010
Techniek
Acryl
Drager
Board
Onderwerp
Architectuur
Ingelijst
Ingelijst
Afmetingen
21 x 29 cm (h x b)
Incl. lijst
33 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Uniek werk van Jacques Tange uit 2010 Zowel voor als achter gesigneerd Gouden houten lijst (zelfde kleur als goud gebruikt in het schilderij)
Nieuwstaat
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zoeterwoude, Nederland
Tot 10 kg.
€ 8,70
Naar België
€ 25,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 25,00
Wereldwijd
€ 65,00
Extra