Jacques Tange, zeefdruk: Little Farmer - Verkocht

Jacques Tange, zeefdruk: Little Farmer kopen? Bied vanaf 60!

Verkoopprijs: € 75,00

Geplaatst door  Jimm

15 verkochte items
  • Jacques Tange (1960)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Little Farmer
Jaartal: 2005
Afmetingen: 50 cm x 70 cm
Gesigneerd: Ja, monogram handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Zeefdruk op geschept papier
Conditie: Nieuw, in perfecte staat
Oorspronkelijke galerieprijs: € 585,-

Afhandeling:
Dit werk kan worden opgehaald in Schiedam bij gallerie Jabelle. U betaalt bij afhalen geen extra kosten. Bij grote werken verdient dit altijd de voorkeur. Verzending of bezorging door een koerier is ook mogelijk. Zie volgende punt.

Bezorgkosten:
20,00 euro (incl. BTW)  voor dit werk binnen NL (M.u.v. de Waddeneilanden en Zeeuws Vlaanderen)

Belgie is mogelijk, tarief op aanvraag.

Jacques Tange (1960)

Alle items van deze kunstenaar(4)
Geplaatst door  Jimm

15 verkochte items
Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:03-10-2014 om 14:23
Eindtijd:12-10-2014 om 14:23
Biedingen (5)
7775
12 okt. / 14:18
€ 75
hermano
12 okt. / 14:17
€ 70
7775
12 okt. / 14:17
€ 70
hermano
12 okt. / 12:38
€ 65
roninel
06 okt. / 11:40
€ 60