Jacques Tange - Zeefdruk, Tango-dinner - Ingelijst - Verkocht

Jacques Tange - Zeefdruk, Tango-dinner - Ingelijst kopen? Bied vanaf 90!

Verkoopprijs: € 90,00

Jacques Tange - Zeefdruk, Tango-dinner - Ingelijst kopen? Bied vanaf 90!Jacques Tange - Zeefdruk, Tango-dinner - Ingelijst kopen? Bied vanaf 90!Jacques Tange - Zeefdruk, Tango-dinner - Ingelijst kopen? Bied vanaf 90!

Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (27)

Lid sinds 2019
670 verkochte items
Alle items van deze verkoper (53)
  • Jacques Tange (1960)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2003
IngelijstIngelijst
Afmetingen54 cm x 43 cm (h x b)
Lijst78 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage75/200
Prachtige kleurenzeefdruk van Jacques Tange uit 2003.

Handgesigneerd en genummerd  75/200.

Jacques Tange (1960)

Alle items van deze kunstenaar(4)
Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (27)

Lid sinds 2019
670 verkochte items
63 cm
78 cm
43 cm
54 cm
Dit item is verkocht voor 90,00
Starttijd:11-12-2019 om 20:26
Eindtijd:20-12-2019 om 19:34
Sebastiaanbm
12 dec. / 16:53
€ 90