James William Frater - Duin- en zeegezicht bij Domburg - Gemengde techniek

James William Frater - Duin- en zeegezicht bij Domburg - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 60!
James William Frater - Duin- en zeegezicht bij Domburg - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 60!James William Frater - Duin- en zeegezicht bij Domburg - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 60!James William Frater - Duin- en zeegezicht bij Domburg - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 60!James William Frater - Duin- en zeegezicht bij Domburg - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 60!James William Frater - Duin- en zeegezicht bij Domburg - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 60!James William Frater - Duin- en zeegezicht bij Domburg - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 60!James William Frater - Duin- en zeegezicht bij Domburg - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 60!James William Frater - Duin- en zeegezicht bij Domburg - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 60!
  • James William Frater (1887-1969)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Periode 1900 t/m 1944
Techniek Gemengde Techniek
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Zeegezicht
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 49 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

LAATSTEKANS!!
Gemengde techniek door James William Frater
Voorstelling van een duin- en zeegezicht bij Domburg
Losbladig, beeldmaat 49x64
Gesigneerd in potlood op de achterzijde: 'James William Frater' (zie afbeelding)
Herkomst: Bubb Kuyper Auctioneers Haarlem
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Aan de randen is het blad licht gekreukt
Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00