5. James William Frater

James William Frater (1887-1969)

2 aangeboden items / 6 verkochte items

FA. (7 x Favoriet)

James William FRATER (Vlissingen 1887 - Baarn 1969)

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Laatste
kans
James William Frater - De Kuil bij Westhove - Penseel/inkttekening kopen? Bied vanaf 1!

James William Frater - De Kuil bij Westhove - Penseel/inkttekening

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorlenteman

Eindtijd12-08-2021 om 21:00

TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen17 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
James William Frater - Duinweg op Walcheren kopen? Bied vanaf 1!

James William Frater - Duinweg op Walcheren

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorlenteman

Eindtijd15-08-2021 om 20:29

TechniekGouache
Afmetingen14 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst