Isaac Israels - Acht tekeningen
Helmut Newton - "Office Love, Parijs" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Aangemeerde boot
Jan J. van der Stap - Zomers landschap met molen
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Techniek | Ets/Aquatint |
Stijl | Klassiek |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 27.5 x 22 cm (h x b) |
Incl. lijst | 51.5 x 43.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Bij voorkeur ophalen. Verzenden binnen Nederland € 20,00 | |||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Assen, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Assen, Nederland |
Starttijd | 17-3-2023 om 18:50 |
Eindtijd | 31-3-2023 om 19:33 |