Fraaie cobalt blauwe schaal met centrische lucht slierten. Het is een zware ietwat ellipsvormige schaal, net geen 5 kilo. Niet gesigneerd - wat vaker bij glaswerk van deze Tsjech voorkomt - wel onderop voorzien van rest van label. Conditie: geen beschadigingen, wel enkele nauwelijks opvallende lichte oppervlakte krasjes aan bovenzijde (lastig te fotograferen)
Goed
Enkele zeer lichte nauwelijks waarneembare gebruikssporen
Tot 10 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 30,00
€ 30,00
Europese Unie
€ 30,00