| Type kunstwerk | Schilderij |
| Periode | 1900 t/m 1944 |
Schitterend geschilderde sfeerimpressie van winters landschap door John Bevort in de voor hem zo herkenbare stijl(paletmes), links onder gesigneerd. Schilderij is prachtig van kleur, verf is dik opgebracht en in prima staat met mooie bijpassende lijst.
J. Bevort woonde en werkte in Noord Holland, vlak bij de duinen, rond 1960 vestigde hij zich in het Noord-Hollandse Schoorl waar hij tot op zeer hoge leeftijd werkte en staat bekend als de "Schoorlse Schilder". Hij was leermeester van o.a. Gerard Ernens en Peter Brouwer.
Afmeting schilderij met lijst 85 cm x 105 cm, doekmaat 80 cm x 100cm.
Het geheel is in uitstekende staat en wordt goed verpakt verzonden, afhalen is mogelijk na overleg. Verzenden buiten EU is niet mogelijk.
ZZWIN| Transport | |
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Elspeet, Nederland |
| Garantie | |