Jan Bos - De tuin van huize Baank te Warnsveld. - Verkocht

Jan Bos - De tuin van huize Baank te Warnsveld. kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 184,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Bos - De tuin van huize Baank te Warnsveld. kopen? Bied vanaf 50!Jan Bos - De tuin van huize Baank te Warnsveld. kopen? Bied vanaf 50!Jan Bos - De tuin van huize Baank te Warnsveld. kopen? Bied vanaf 50!Jan Bos - De tuin van huize Baank te Warnsveld. kopen? Bied vanaf 50!Jan Bos - De tuin van huize Baank te Warnsveld. kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Josboek

Lid sinds 2019
67 verkochte items
  • Jan Bos (1926-2000)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1975
TechniekAquarel
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen35 cm x 26 cm (h x b)
Passe-partout63 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraaie aquarel met tussen de bomen de contouren van een bunker.

Fraaie aquarel.

Jan Bos (1926-2000)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Josboek

Lid sinds 2019
67 verkochte items
51 cm
63 cm
26 cm
35 cm
Dit item is verkocht voor 184,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:30-06-2020 om 16:41
Eindtijd:10-07-2020 om 19:54
Biedingen (9)
Frank13
10 jul. / 09:41
€ 160
edos
10 jul. / 09:41
€ 150
Frank13
10 jul. / 09:40
€ 140
edos
10 jul. / 09:40
€ 130
Frank13
10 jul. / 09:40
€ 110
edos
10 jul. / 09:40
€ 100
Frank13
10 jul. / 09:39
€ 80
edos
10 jul. / 09:39
€ 70
Frank13
01 jul. / 20:56
€ 50