Jan Bos - Gouache, Opzij van de Emmerikseweg - Ingelijst - Verkocht

Jan Bos - Gouache, Opzij van de Emmerikseweg - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!

Verkoopprijs: € 100,00

Jan Bos - Gouache, Opzij van de Emmerikseweg - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!Jan Bos - Gouache, Opzij van de Emmerikseweg - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!Jan Bos - Gouache, Opzij van de Emmerikseweg - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!

Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (248)

29841 verkochte items
Alle items van deze verkoper (97)
  • Jan Bos (1926-2000)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1979
TechniekGouache
IngelijstIngelijst
Afmetingen25.5 cm x 35 cm (h x b)
Lijst55.5 cm x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Afhandeling: Wanneer u de hoogste bieder bent, ontvangt u na afloop van de veiling per e-mail van ons een factuur voor de aangekochxte werken. Hierin vindt u de details m.b.t. de betaling. Werken kunnen op werkdagen tussen 09.15 - 17.15 uur worden afgehaald op het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam-Zuidoost. Als u uw aankoop afhaalt, betaalt u geen extra kosten.

Het werk zelf is in goede staat. In het glas zitten enkele beschadigingen in de hoeken rechtsboven en linksonder.

Jan Bos (1926-2000)

Alle items van deze kunstenaar
FA. (248)

29841 verkochte items
65.5 cm
55.5 cm
35 cm
25.5 cm
Dit item is verkocht voor 100,00
Starttijd:13-11-2019 om 15:40
Eindtijd:16-11-2019 om 19:36
Biedingen (3)
edos
16 nov. / 19:09
€ 100
Anger
16 nov. / 19:09
€ 90
edos
14 nov. / 20:34
€ 80