Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1941 |
Techniek | Hout/Linosnede |
Stijl | Klassiek |
Onderwerp | Dieren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 17 x 14 cm (h x b) |
Incl. lijst | 29 x 25 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Den Haag, Nederland |
Starttijd | 22-11-2020 om 15:54 |
Eindtijd | 6-12-2020 om 19:46 |