Jan Dam Steuerwald - H.W.Couwenberg bezig met een tekening

Jan Dam Steuerwald - H.W.Couwenberg bezig met een tekening kopen? Bied vanaf 20!
Jan Dam Steuerwald - H.W.Couwenberg bezig met een tekening kopen? Bied vanaf 20!Jan Dam Steuerwald - H.W.Couwenberg bezig met een tekening kopen? Bied vanaf 20!Jan Dam Steuerwald - H.W.Couwenberg bezig met een tekening kopen? Bied vanaf 20!Jan Dam Steuerwald - H.W.Couwenberg bezig met een tekening kopen? Bied vanaf 20!Jan Dam Steuerwald - H.W.Couwenberg bezig met een tekening kopen? Bied vanaf 20!
  • Jan Dam Steuerwald (1805-1869)
TypePrenten voor 1900
Jaartal1846
TechniekLitho
OnderwerpHistorisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen21 x 17 cm (h x b)
GesigneerdNaam gedrukt

de graveur H.W.Couwenberg bezig met het vervaardigen van eene  tekening op het kasteel van Windsor Zeer mooie litho uit 1846 naar een schilderij P. L. Dubourcq  door H. W . Last  Gedrukt door I D Steuerwald
afm papier 25,5 x 35 cm
Licht vlekkerig buiten beeld (Waterranden)
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 25,00

Jan Dam Steuerwald (1805-1869)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  ciscus_9com
156 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
17 cm
21 cm
Starttijd13-4-2022 om 16:23
Eindtijd27-4-2022 om 22:41
Openingsbod € 20
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieVELP NB,  Nederland