Jan de Beijer - De ridder Hofstad Voorn van ter zijde

Jan de Beijer - De ridder Hofstad Voorn van ter zijde kopen? Bied vanaf 25!
Jan de Beijer - De ridder Hofstad Voorn van ter zijde kopen? Bied vanaf 25!Jan de Beijer - De ridder Hofstad Voorn van ter zijde kopen? Bied vanaf 25!
  • Jan de Beijer (1703-1780)
Type kunstwerk Prenten voor 1900
Periode 1800 t/m 1899
Techniek Gravure
Onderwerp Stadsgezicht
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Afmetingen 8 x 10 cm (h x b)
Passe-partout 15 x 16 cm (h x b)
Gesigneerd Naam gedrukt
De in Zwitserland geboren Jan de Beijer was een begenadigd tekenaar van stads- en dorpsgezichten. Als kind verhuisde hij naar het Duitse Emmerik (Nijmegen) en raakte zo bekend met de omgeving waar hij later zoveel rond zou reizen om tekeningen te maken.
de gravure verkeerd in goede staat
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Bodegraven, Nederland
Binnen Nederland € 5,00