Imanol Marrodán - Rood Langzaam f15
Germ de Jong - 3 catalogi, uit 1986, 1989 en 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 lichtpuntjes
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1980 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 80 x 80 cm (h x b) |
Incl. lijst | 86 x 86 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Goed |
Werk is in zeer goede originele staat. Oorspronkelijke plexiglas baklijst / vitrine zit er nog omheen. Deze is op één plek aan de kopse kant (zijkant) hersteld, verder in zeer goede staat | |
Objectlocatie | Hilversum, Nederland |
Starttijd | 8-6-2022 om 23:17 |
Eindtijd | 22-6-2022 om 20:26 |