Jan de Beus - Ets en aquarel, Landschap naar Ruysdael - Ingelijst

Jan de Beus - Ets en aquarel, Landschap naar Ruysdael - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Jan de Beus - Ets en aquarel, Landschap naar Ruysdael - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Jan de Beus - Ets en aquarel, Landschap naar Ruysdael - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Jan de Beus - Ets en aquarel, Landschap naar Ruysdael - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
  • Jan de Beus (1958)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2002
TechniekHandgekleurd
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen26 cm x 35 cm (h x b)
Lijst51 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage27/30
Prachtige ets, handgekleurd met aquarelverf door Jan de Beus

Jan de Beus (1958)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (17)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (330)

Lid sinds 2010
46865 verkochte items
Alle items van deze verkoper (614)
58 cm
51 cm
35 cm
26 cm
Sluit binnenkort 16u 6m 44s
Huidig bod€ 50
Volgend minimum bod: € 60
ObjectlocatieAmstelveen,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd:23-11-2022 om 09:22
Eindtijd:28-11-2022 om 22:58
CoosNec
25 nov. / 11:25
€ 50