Jan de Beus - Grande marine II, olieverf op doek (zeer groot) - Laatste keer! - Verkocht

Jan de Beus - Grande marine II, olieverf op doek (zeer groot) - Laatste keer! kopen? Bied vanaf 750!
Jan de Beus - Grande marine II, olieverf op doek (zeer groot) - Laatste keer! kopen? Bied vanaf 750!Jan de Beus - Grande marine II, olieverf op doek (zeer groot) - Laatste keer! kopen? Bied vanaf 750!Jan de Beus - Grande marine II, olieverf op doek (zeer groot) - Laatste keer! kopen? Bied vanaf 750!Jan de Beus - Grande marine II, olieverf op doek (zeer groot) - Laatste keer! kopen? Bied vanaf 750!Jan de Beus - Grande marine II, olieverf op doek (zeer groot) - Laatste keer! kopen? Bied vanaf 750!Jan de Beus - Grande marine II, olieverf op doek (zeer groot) - Laatste keer! kopen? Bied vanaf 750!Jan de Beus - Grande marine II, olieverf op doek (zeer groot) - Laatste keer! kopen? Bied vanaf 750!Jan de Beus - Grande marine II, olieverf op doek (zeer groot) - Laatste keer! kopen? Bied vanaf 750!Jan de Beus - Grande marine II, olieverf op doek (zeer groot) - Laatste keer! kopen? Bied vanaf 750!
  • Jan de Beus (1958)
Jaartal1995
OnderwerpZeegezicht
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen115 cm x 140 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

LET OP!  Laatste keer dat dit werk hier wordt aangeboden.

Prachtig, monumentaal werk van Jan de Beus.  Zeer pasteuze olieverf op doek, in verso gesigneerd, gedateerd (1995) en getiteld op het spieraam.   In zeer goede conditie.

Afmetingen: 140cm x 115cm

Dit item wordt bij sterke voorkeur opgehaald. Verzending per koerier is eventueel mogelijk maar dient door de koper zelf geregeld te worden met een koerier van zijn/haar keuze (bijvoorbeeld met Swift Koeriers via de Kunstveiling website).

Jan de Beus (1958)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (17)
Geplaatst door  Rosser
FA. (178)

3087 verkochte items
Alle items van deze verkoper (223)
140 cm
115 cm
Dit item is verkocht voor 776,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:03-10-2022 om 00:00
Eindtijd:20-10-2022 om 07:54
ArtAffairs
18 okt. / 18:06
€ 675