Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1980 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Paneel |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 21 x 21 cm (h x b) |
Incl. lijst | 28 x 28 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Dit werk kan worden opgehaald op onze locatie in Nieuwersluis.
Conditie | |
Conditie | Redelijk |
oppervlakteervuiling en slijtschade door de tijd, paar lichte krasjes in de verf, lijst slijtschade door de tijd | |
Objectlocatie | Nieuwersluis, Nederland |
Starttijd | 7-4-2019 om 17:59 |
Eindtijd | 14-4-2019 om 16:04 |