Kerkje aan het water ( rivier?) is vermoedelijk gemaakt in de omgeving van Rotterdam. Het is wellicht mogelijk de locatie te achterhalen. Jan de Jong was indertijd een gevierd kunstenaar en gaf les aan de Rotterdamse academie. Zie Pieter Scheen lexicon. Deze aquarel heeft nog mooie kleuren, is gesigneerd en gedateerd 1893. Het heeft helemaal onderin het water een licht niet storend vocht spoortje. Bijzonder is dat het nog authentiek is gelijst, notabene in Weltevreden in Nederlands Indie door Djoemaan. De goudkleurige lijst is op een hoekje en sier stukje na vrijwel onbeschadigd maar is zeker bij te werken. Het werk wordt aan de koper aangetekend verzonden.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Cruquius, Nederland
Tot 2 kg.
€ 10,25
Naar België
€ 13,00
€ 13,00
Europese Unie
€ 13,00
Wereldwijd
€ 25,25