Jan de Rooden - Blokpot (Urn) - Verkocht

Jan de Rooden - Blokpot (Urn) kopen? Bied vanaf 1!
Glas / Keramiek

Jan de Rooden - Blokpot (Urn) kopen? Bied vanaf 1!Jan de Rooden - Blokpot (Urn) kopen? Bied vanaf 1!Jan de Rooden - Blokpot (Urn) kopen? Bied vanaf 1!Jan de Rooden - Blokpot (Urn) kopen? Bied vanaf 1!Jan de Rooden - Blokpot (Urn) kopen? Bied vanaf 1!
  • Jan de Rooden (1931-2016)
Type kunstwerk Glas / Keramiek
Jaartal 1978
Stijl Contemporary
Afmetingen 47.5 x 26.5 x 11.5 cm (h x b x d)
Gewicht 6898 gram
Gemerkt Handgesigneerd

De blokpot  (urn) is met de hand opgebouwd uit platen klei. Hoog gestookt (steengoed). Voorzien van dunne glazuur in de kleuren wit en bruin op een abstracte, Japans aandoende wijze. Aan de bovenzijde zit een insnijding van 4x5 cm. Gesigneerd aan de onderkant d.m.v het "Idol" stempel en een stempel met het jaartal.
Voor literatuur zie o.a.Jan de Rooden, keramisch kunstenaar, Singer Museum, 1991 en Mieke Spruyt-Ledeboer, Nederlandse keramiek 1975/1985.
Zijn werk is o.a. opgenomen in de collectie van Museum Het Princessehof, Leeuwaren
Er is zeer zorgvuldig mee om gegaan; hoewel dus niet nieuw is de pot wel in die staat.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Deventer, Nederland

Jan de Rooden (1931-2016)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  oorbel
Lid sinds 2023
8 verkochte items
26.5
47.5
11.5