Jan Dekker - Leeghwaterbrug Alkmaar - Verkocht

Jan Dekker - Leeghwaterbrug Alkmaar kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 41,40 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Dekker - Leeghwaterbrug Alkmaar kopen? Bied vanaf 25!Jan Dekker - Leeghwaterbrug Alkmaar kopen? Bied vanaf 25!Jan Dekker - Leeghwaterbrug Alkmaar kopen? Bied vanaf 25!Jan Dekker - Leeghwaterbrug Alkmaar kopen? Bied vanaf 25!Jan Dekker - Leeghwaterbrug Alkmaar kopen? Bied vanaf 25!Jan Dekker - Leeghwaterbrug Alkmaar kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  Chouba
FA. (7)

Lid sinds 2017
198 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Jan Dekker (1908-1986)
Jaartal1974
DragerHardboard
IngelijstIngelijst
Afmetingen48.5 cm x 61.5 cm (h x b)
Lijst52.5 cm x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooi werk van Jan Dekker.

Het werk is in zeer goede staat. Schoongemaakt en de lijst is wit geschilderd.
In de lucht zitten wat kleine donkere plekjes. Het is mijn indruk dat dit de
bedoeling is geweest van de kunstenaar / geen schade of vochtplekken.

Jan Dekker (1908-1986)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Chouba
FA. (7)

Lid sinds 2017
198 verkochte items
65.5 cm
52.5 cm
61.5 cm
48.5 cm
Dit item is verkocht voor 41,40(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:30-12-2020 om 11:39
Eindtijd:10-01-2021 om 19:40
Biedingen (3)
takamine
03 jan. / 21:23
€ 36
ippie
03 jan. / 21:23
€ 35
takamine
03 jan. / 20:01
€ 25