Jan Dekker - Olieverf op Hardboard, Tuinzicht Winter, Ingelijst

Jan Dekker - Olieverf op Hardboard, Tuinzicht Winter, Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Dekker - Olieverf op Hardboard, Tuinzicht Winter, Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Jan Dekker - Olieverf op Hardboard, Tuinzicht Winter, Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Jan Dekker - Olieverf op Hardboard, Tuinzicht Winter, Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Jan Dekker - Olieverf op Hardboard, Tuinzicht Winter, Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (278)

Lid sinds 2010
37133 verkochte items
Alle items van deze verkoper (299)
  • Jan Dekker (1908-1986)
Jaartal1979
DragerHardboard
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen38.5 cm x 49 cm (h x b)
Lijst42.5 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Jan Dekker (1908-1986)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (278)

Lid sinds 2010
37133 verkochte items
53 cm
42.5 cm
49 cm
38.5 cm

Dit item is verkocht voor 40,25(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:11-01-2021 om 14:27
Eindtijd:17-01-2021 om 21:39

Biedingen (8):

takamine
17 jan. / 21:34
€ 35
Jean12345
11 jan. / 20:09
€ 30
teerpeer
11 jan. / 20:08
€ 25
Jean12345
11 jan. / 20:08
€ 20
teerpeer
11 jan. / 20:08
€ 15
Jean12345
11 jan. / 20:08
€ 10
teerpeer
11 jan. / 15:50
€ 3
nelleke1958
11 jan. / 15:43
€ 1