Jan Geelen - Gemengde techniek op papier, De passage

Jan Geelen - Gemengde techniek op papier, De passage kopen? Bied vanaf 40!
Jan Geelen - Gemengde techniek op papier, De passage kopen? Bied vanaf 40!Jan Geelen - Gemengde techniek op papier, De passage kopen? Bied vanaf 40!Jan Geelen - Gemengde techniek op papier, De passage kopen? Bied vanaf 40!
  • Jan Geelen (1950)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1979
Techniek Gemengde Techniek
Stijl Modern
Onderwerp Figuren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 58 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Acrylverf op papier
ConditieRedelijk
Het heeft waarschijnlijk in een passe partout gezeten, daar zijn aan de rand een aantal sporen van te zien. In het midden zit er een lichte vouw, zoals op de detail foto is te zien.
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00

Jan Geelen (1950)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  RobinVant
Lid sinds 2025
0 verkochte items
Alle items (1)
78 cm
58 cm