Jan Geelen - Gemengde techniek op papier, De passage
Omschrijving
Jan Geelen (1950)
Type kunstwerk
Jaartal
1979
Techniek
Gemengde Techniek
Drager
Papier
Stijl
Modern
Onderwerp
Figuren
Ingelijst
Niet Ingelijst
Afmetingen
58 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Acrylverf op papier
Redelijk
Het heeft waarschijnlijk in een passe partout gezeten, daar zijn aan de rand een aantal sporen van te zien. In het midden zit er een lichte vouw, zoals op de detail foto is te zien.
Tot 2 kg.
€ 8,70
Naar België
€ 13,00