| Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
| Periode | 1900 t/m 1944 |
Tekening van de bekende Nederlandse kunstschilder, tekenaar en etser Jan Hackaert (1628-1699)
Werk is gemaakt in zijn typische stijl, namelijk een landschap met bomen.
Gemengde techniek op papier: pentekening, grijs gewassen met aquarel.
Voorstelling van dal in Zwitserland. Werk is te vermoedelijk te dateren tussen 1653 -1658. In deze tijd heeft rond gerezen en er verschillende tekeningen gemaakt van het landschap daar.
Afmetingen tekening: 23,5 cm x 13,5 cm. Werk is ingelijst in zuurvrije passe partout met als afmetingen 42 xm x 34 cm
| Transport | |
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Erpe, België |
| Garantie | |