Jan Hackaert - Jan Hackaert aquarel tekening, 17de eeuws werk, ingelijst - Verkocht

Jan Hackaert aquarel tekening, 17de eeuws werk, ingelijst kopen? Bied vanaf 120!
Tekening / Aquarel

Jan Hackaert aquarel tekening, 17de eeuws werk, ingelijst kopen? Bied vanaf 120!Jan Hackaert aquarel tekening, 17de eeuws werk, ingelijst kopen? Bied vanaf 120!Jan Hackaert aquarel tekening, 17de eeuws werk, ingelijst kopen? Bied vanaf 120!Jan Hackaert aquarel tekening, 17de eeuws werk, ingelijst kopen? Bied vanaf 120!Jan Hackaert aquarel tekening, 17de eeuws werk, ingelijst kopen? Bied vanaf 120!Jan Hackaert aquarel tekening, 17de eeuws werk, ingelijst kopen? Bied vanaf 120!Jan Hackaert aquarel tekening, 17de eeuws werk, ingelijst kopen? Bied vanaf 120!
  • Jan Hackaert (1628-1685)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Periode 1900 t/m 1944

Tekening van de bekende Nederlandse kunstschilder, tekenaar en etser Jan Hackaert (1628-1699)
Werk is gemaakt in zijn typische stijl, namelijk een landschap met bomen.
Gemengde techniek op papier: pentekening, grijs gewassen met aquarel.
Voorstelling van dal in Zwitserland. Werk is te vermoedelijk te dateren tussen 1653 -1658. In deze tijd heeft rond gerezen en er verschillende tekeningen gemaakt van het landschap daar.
Afmetingen tekening: 23,5 cm x 13,5 cm. Werk is ingelijst in zuurvrije passe partout met als afmetingen 42 xm x 34 cm

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Erpe, België

Jan Hackaert (1628-1685)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  modernart
Lid sinds 2010
350 verkochte items
Alle items (0)