950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Schilderij |
Techniek | Olieverf |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 18 x 13 cm (h x b) |
Incl. lijst | 37 x 31 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
geen gebreken | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Maasmechelen, België | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Maasmechelen, België |
Starttijd | 4-7-2021 om 16:22 |
Eindtijd | 12-8-2021 om 18:00 |