5. Jan Hovener

Jan Hovener (1936)

1 aangeboden items / 4 verkochte items

FA. (8 x Favoriet)

Jan Hovener - laatste kans : schilderijtje op paneel van een rode poes in heel goede staat kopen? Bied vanaf 129!

Jan Hovener - laatste kans : schilderijtje op paneel van een rode poes in heel goede staat

Geplaatst doorJohudales

Eindtijd25-07-2021 om 19:47

Afmetingen37 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst