Jan Kelderman - Bloemstilleven - Verkocht

Jan Kelderman - Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 40!
Jan Kelderman - Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 40!Jan Kelderman - Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 40!Jan Kelderman - Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 40!Jan Kelderman - Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 40!
  • Jan Kelderman (1914-1990)
StijlImpressionistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
Lijst60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
schilderij, olieverf op doek, van Jan Kelderman (Edam 1914 - Amsterdam 1990) - ca. 1960
gesigneerd rechtsonder
met originele lijst
afmetingen: doekmaat  50 x 40 cm., met lijst 60 x 50 cm.
conditie: in goede staat

in goede conditie

Jan Kelderman (1914-1990)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (10)
Geplaatst door  Lawrence
FA. (11)

231 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
50 cm
60 cm
40 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:26-05-2018 om 17:32
Eindtijd:03-06-2018 om 20:07
Biedingen (4)
PjotrPalovski
03 jun. / 19:57
€ 50
nellekebrink
03 jun. / 19:56
€ 45
PjotrPalovski
03 jun. / 19:56
€ 45
nellekebrink
03 jun. / 19:45
€ 40