Willem den Ouden - 3 boeken, o.a. oeuvrecatalogus.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22u. (Identity Promises-serie)
Type kunstwerk | Schilderij |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Zeegezicht |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 30 x 40 cm (h x b) |
Passe-partout | 41 x 51 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Een zeer goed uitziende schilderij in lijst Schoon en zonder beschadigingen. Aandachtspunten bevestiging schilderij in lijst Zie foto spijkertjes. Is niet iets waar de schilderij onder lijdt. Want blijft pracht werk. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Rotterdam, Nederland |
Starttijd | 30-10-2023 om 6:09 |
Eindtijd | 4-11-2023 om 11:22 |