Jan Kelderman - De Schelpenvisser - Verkocht

Jan Kelderman - De Schelpenvisser kopen? Bied vanaf 1!

Jan Kelderman - De Schelpenvisser kopen? Bied vanaf 1!Jan Kelderman - De Schelpenvisser kopen? Bied vanaf 1!Jan Kelderman - De Schelpenvisser kopen? Bied vanaf 1!Jan Kelderman - De Schelpenvisser kopen? Bied vanaf 1!Jan Kelderman - De Schelpenvisser kopen? Bied vanaf 1!Jan Kelderman - De Schelpenvisser kopen? Bied vanaf 1!Jan Kelderman - De Schelpenvisser kopen? Bied vanaf 1!Jan Kelderman - De Schelpenvisser kopen? Bied vanaf 1!
  • Jan Kelderman (1914-1990)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1965
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Zeegezicht
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Een geweldig mooi werk in een impressionistische stijl geschilderd door deze Edamse schilder
op zijn geheel eigen impressionistische wijze weergegeven
Zie de foto's bij dit kavel

Het werk wordt goed verpakt bij verzending met track

Veel plezier met bieden

Ophalen kan in Ede of i o Hoorn
ConditieRedelijk
Eigen collectie
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Ede of hoorn, Nederland
Binnen Nederland € 11,50

Jan Kelderman (1914-1990)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (8)

Geplaatst door  Hoefijzer
Lid sinds 2019
18 verkochte items
Alle items (0)
50 cm
70 cm