Jan Kelderman - Kerkinterieur Strassbourg (Frankrijk) - Verkocht

Jan Kelderman - Kerkinterieur Strassbourg (Frankrijk) kopen? Bied vanaf 49!

Jan Kelderman - Kerkinterieur Strassbourg (Frankrijk) kopen? Bied vanaf 49!Jan Kelderman - Kerkinterieur Strassbourg (Frankrijk) kopen? Bied vanaf 49!Jan Kelderman - Kerkinterieur Strassbourg (Frankrijk) kopen? Bied vanaf 49!Jan Kelderman - Kerkinterieur Strassbourg (Frankrijk) kopen? Bied vanaf 49!Jan Kelderman - Kerkinterieur Strassbourg (Frankrijk) kopen? Bied vanaf 49!Jan Kelderman - Kerkinterieur Strassbourg (Frankrijk) kopen? Bied vanaf 49!Jan Kelderman - Kerkinterieur Strassbourg (Frankrijk) kopen? Bied vanaf 49!
  • Jan Kelderman (1914-1990)
Type kunstwerk Schilderij
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Incl. lijst 52 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Kerkinterieur in Strassbourg in Frankrijk. Dit staat vermeld op de achterkant van het spieraam evenals een prijs van 325,- . Doek is in goede staat en zit in een eiken lijst. Verzending geschied in een op maat gemaakte kist om beschadiging te voorkomen. Ophalen kan in IJmuiden of Bodegraven.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Ijmuiden of bodegraven, Nederland
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 12,50

Jan Kelderman (1914-1990)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (8)

Geplaatst door  DirckHals
118 verkochte items
Alle items (0)
42 cm
52 cm
30 cm
40 cm