Jochem de Graaf - Figuren (groot werk)
Gerrit Rietveld - Modelbouwpakket rood blauwe stoel
Helmut Newton - "Office Love, Parijs" 1976
Isaac Israels - Acht tekeningen
Type kunstwerk | Schilderij |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Stadsgezicht |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 40 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
Het doek zit op spieraam en is niet ingelijst, het vertoont beperkte ouderdomssporen. | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Dongen, Nederland |
Starttijd | 17-8-2022 om 12:14 |
Eindtijd | 23-8-2022 om 19:56 |