Een zeer fraai, nostalgisch stadsgezicht van Amsterdam van de jaren vijftig van de 20ste eeuw. Geschilderd vanaf de Noordermarkt, met uitzicht op het oude Stokvishuis. De was hangt te drogen op de oude woonarken. Het kleurijke palet met losse penseelstreken en grove toets verraad een meester van de impressionistisch stijl. Het licht-donker contast en weerspiegeling in het water van de gracht geeft spanning en diepte. Dit werk is zeer toegankelijk en een aandachtstrekker bij elk interieur.
Zeer Goed
Tot 5 kg.
€ 11,00