Jan Kelderman - Stokvishuis

Jan Kelderman - Stokvishuis kopen? Bied vanaf 95!
Jan Kelderman - Stokvishuis kopen? Bied vanaf 95!Jan Kelderman - Stokvishuis kopen? Bied vanaf 95!Jan Kelderman - Stokvishuis kopen? Bied vanaf 95!Jan Kelderman - Stokvishuis kopen? Bied vanaf 95!
  • Jan Kelderman (1914-1990)
Type kunstwerk Schilderij
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Stadsgezicht
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Incl. lijst 48 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Een zeer fraai, nostalgisch stadsgezicht van Amsterdam van de jaren vijftig van de 20ste eeuw. Geschilderd vanaf de Noordermarkt, met uitzicht op het oude Stokvishuis. De was hangt te drogen op de oude woonarken. Het kleurijke palet met losse penseelstreken en grove toets verraad een meester van de impressionistisch stijl.  Het licht-donker contast en weerspiegeling in het water van de gracht geeft spanning en diepte. Dit werk is zeer toegankelijk en een aandachtstrekker bij elk interieur.
Binnen Nederland € 11,00

Jan Kelderman (1914-1990)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (6)

Geplaatst door  Halfen
Lid sinds 2017
1 verkochte items
Alle items (0)
58 cm
48 cm
50 cm
40 cm