Jan Kelderman - olieverf op doek - zeegezicht - Verkocht

Jan Kelderman -  olieverf op doek - zeegezicht kopen? Bied vanaf 170!

Jan Kelderman -  olieverf op doek - zeegezicht kopen? Bied vanaf 170!Jan Kelderman -  olieverf op doek - zeegezicht kopen? Bied vanaf 170!
  • Jan Kelderman (1914-1990)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1900 t/m 1944
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Zeegezicht
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Incl. lijst 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

Een prachtig zeegezicht van de Nederlandse kunstenaar Jan Kelderman (1914-1990). Met een prachtige lijst. Gesigneerd rechts onder. Doekmaat: 50 cm. x 40 cm. Conditie: goed. Het kunstwerk kan verzonden of opgehaald worden.

Info: www.rkd.nl/kelderman.

Aanbieder: kunsthandelmartins.nl

Algemeen in een goede staat. Lichte gebruikssporen.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Tweede exloermond, Nederland
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 5,00

Jan Kelderman (1914-1990)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (8)

Geplaatst door  martins
377 verkochte items
Alle items (0)
60 cm
50 cm
50 cm
40 cm