Jan Pieter Gootjes - geen titel

Jan Pieter Gootjes - geen titel kopen? Bied vanaf 100!
Jan Pieter Gootjes - geen titel kopen? Bied vanaf 100!Jan Pieter Gootjes - geen titel kopen? Bied vanaf 100!Jan Pieter Gootjes - geen titel kopen? Bied vanaf 100!Jan Pieter Gootjes - geen titel kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  Sikkema

Lid sinds 2020
0 verkochte items
  • Jan Pieter Gootjes (1950)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1988
TechniekAquarel
StijlAbstract
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen54 cm x 73 cm (h x b)
Passe-partout80 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
rustig beeld van een natuurlijk plaatje

is na aankoop niet uit de lijst geweest en achter glas onbeschadigd gebleven.

Jan Pieter Gootjes (1950)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  Sikkema

Lid sinds 2020
0 verkochte items
100 cm
80 cm
73 cm
54 cm

Starttijd:28-07-2020 om 11:19
Eindtijd:11-08-2020 om 19:13
Openingsbod€ 100
ObjectlocatieHarderwijk, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie