| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Jaartal | 1978 |
| Techniek | Ets |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 25 x 17 cm (h x b) |
| Incl. lijst | 40 x 30 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Oplage | 3/15 |
| Conditie | |||||||||||
| Conditie | Redelijk | ||||||||||
| Redelijke staat. Het papier vertoont duidelijke ouderdomsverkleuring en lichte vlekvorming. Geen zichtbare scheuren of papierverlies. De etsafdruk is intact en goed leesbaar, met fijne lijnen en voldoende contrast. Ingelijst achter glas, passe-partout en lijst zijn verkleurd en vertonen lichte gebruikssporen. | |||||||||||
| Transport | |||||||||||
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Ijmuiden, Nederland | ||||||||||
| Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
| Prijs | Tot 2 kg.
| Garantie | |||||||||||