Jan Rozeboom - Blind Jongetje

Jan Rozeboom - Blind Jongetje kopen? Bied vanaf 100!
Jan Rozeboom - Blind Jongetje kopen? Bied vanaf 100!Jan Rozeboom - Blind Jongetje kopen? Bied vanaf 100!
  • Jan Rozeboom (1945-1982)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1978
Techniek Ets
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 25 x 17 cm (h x b)
Incl. lijst 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 3/15
Deze ets toont een jong jongetje in een kwetsbare, tastende houding, waarbij een tweede, slechts deels uitgewerkte figuur links in het beeld verschijnt. Met een sober en fijnzinnig lijnenspel legt Rozeboom de nadruk op lichaamshouding en expressie, eerder dan op detail of achtergrond. De leegte en schetsmatigheid versterken de emotionele lading van de voorstelling. Het werk is kenmerkend voor Rozebooms betrokken, mensgerichte benadering binnen de figuratieve grafiek van de jaren zestig en zeventig.
ConditieRedelijk
Redelijke staat. Het papier vertoont duidelijke ouderdomsverkleuring en lichte vlekvorming. Geen zichtbare scheuren of papierverlies. De etsafdruk is intact en goed leesbaar, met fijne lijnen en voldoende contrast. Ingelijst achter glas, passe-partout en lijst zijn verkleurd en vertonen lichte gebruikssporen.
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Jan Rozeboom (1945-1982)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  NoekKnuist
Lid sinds 2025
0 verkochte items
Alle items (5)
30 cm
40 cm
17 cm
25 cm