Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Klassiek |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 30 x 50 cm (h x b) |
Incl. lijst | 40 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Jan Schipper geb. Rotterdam, 20 november 1899, overl. Lopik, 19 september 1961.
Woonde en werkte in Frankrijk, Duitsland, Maastricht, Eindhoven, Breda tot 1940, den Haag na 1940. Sinds 1947 in Lopik. Hij studeerde in Frankrijk. Schilderde en tekende (pen en pastel) portretten, landschappen en veel stillevens.
Olieverf op linnen 30x50 cm
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
Conditie is goed, zie foto's. | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Haarlem, Nederland |
Starttijd | 13-12-2020 om 21:51 |
Eindtijd | 19-3-2021 om 17:01 |