Jan Poortenaar - Edinburgh Castle - Ets
Herman Brood - ELVIS - gesigneerd en genummerd 16 / 150
Christo - The Pont Neuf wrapped – gesigneerde artcard + 2 originele foto’s
Constant - Kleurenets: Happening II - 1968
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 1927 |
Techniek | Varia |
Afmetingen | 16 x 17 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Houtsnede "Windhond" 1927; ontwerp & uitvoering Jan Schonk
Gesigneerd JS in blok.
Los vel met ruime marge
Afkomstig uit veiling 2002 erven Jan Schonk
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 20-10-2019 om 12:30 |
Eindtijd | 5-11-2019 om 19:59 |