Jan Schonk - Litho "IJsvogel" 1929

Jan Schonk - Litho "IJsvogel" 1929 kopen? Bied vanaf 45!

Bijzondere Uitgaves

Verkoopprijs: € 45,00

Geplaatst door  EVart
FA. (9)

236 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
  • Jan Schonk (1889-1976)
TypeBijzondere Uitgaves
Jaartal1928
TechniekVaria
Afmetingen20.5 cm x 15.2 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Litho "IJsvogel" 1929, ontwerp & uitvoering Jan Schonk
Gesigneerd JS in blok.
Los vel met ruime marge
Afkomstig uit veiling 2002 erven Jan Schonk

Jan Schonk (1889-1976)

Alle items van deze kunstenaar(2) Geplaatst door  EVart
FA. (9)

236 verkochte items
15.2 cm
20.5 cm

Dit item is verkocht voor 45,00

Starttijd:26-11-2019 om 00:15
Eindtijd:10-12-2019 om 21:40

Biedingen (1):

MirjamvH
6 dec. / 22:48
€ 45