Dit is een stilleven van de Nederlandse kunstenaar Jan Schreuder van de Coolwijk (1868-1962). Het schilderij, waarschijnlijk gemaakt met olieverf op paneel, toont een intieme scène bij kaarslicht met alledaagse voorwerpen zoals een theepot, eieren en eierschalen.
Over de Kunstenaar
Volledige naam: Jan Hendrik Willem Maurits Schreuder van de Coolwijk.
Leven: Geboren in Den Haag in 1868 en overleden in Voorburg in 1962.
Opleiding: Hij studeerde aan gerenommeerde academies in Antwerpen, Parijs en München.
Stijl en onderwerpen: Hoewel hij korte tijd landschappen schilderde, legde hij zich later toe op interieurs met elegante jonge vrouwen en stillevens. Zijn stijl toont invloeden van de zeventiende-eeuwse schilderkunst, vooral in de behandeling van licht.
Conform algemene veilingvoorwaarden van Kunstveiling.nl
Goed
Gecontroleerd door expert
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: 's-hertogenbosch, Nederland