Jan Simon Knikker (jr.) - Landschap met boerderij - Verkocht

Jan Simon Knikker (jr.) - Landschap met boerderij kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 150,00

Jan Simon Knikker (jr.) - Landschap met boerderij kopen? Bied vanaf 150!Jan Simon Knikker (jr.) - Landschap met boerderij kopen? Bied vanaf 150!Jan Simon Knikker (jr.) - Landschap met boerderij kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  Depot_Leerdam
FA. (7)

89 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
  • Jan Simon Knikker (jr.) (1911-1990)
DragerPaneel
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen25 cm x 31 cm (h x b)
Lijst38 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig werkje met bijpassende lijst.

Lichte beschadiging lijst

Jan Simon Knikker (jr.) (1911-1990)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  Depot_Leerdam
FA. (7)

89 verkochte items
47 cm
38 cm
31 cm
25 cm
Dit item is verkocht voor 150,00
Starttijd:16-07-2019 om 15:16
Eindtijd:28-07-2019 om 19:56
Seafox
28 jul. / 19:50
€ 150