Jan Simon Knikker (jr.) - Montelbaanstoren, A.dam

Jan Simon Knikker (jr.) - Montelbaanstoren, A.dam kopen? Bied vanaf 235!
Jan Simon Knikker (jr.) - Montelbaanstoren, A.dam kopen? Bied vanaf 235!Jan Simon Knikker (jr.) - Montelbaanstoren, A.dam kopen? Bied vanaf 235!Jan Simon Knikker (jr.) - Montelbaanstoren, A.dam kopen? Bied vanaf 235!Jan Simon Knikker (jr.) - Montelbaanstoren, A.dam kopen? Bied vanaf 235!Jan Simon Knikker (jr.) - Montelbaanstoren, A.dam kopen? Bied vanaf 235!Jan Simon Knikker (jr.) - Montelbaanstoren, A.dam kopen? Bied vanaf 235!Jan Simon Knikker (jr.) - Montelbaanstoren, A.dam kopen? Bied vanaf 235!
  • Jan Simon Knikker (jr.) (1911-1990)
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Afmetingen24 x 30 cm (h x b)
Incl. lijst37 x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
De Montelbaanstoren aan de Oude Schans 2 te Amsterdam vanaf het water
Het werk in goede staat, de lijst licht beschadigt aan bovenzijde.
lijst zichtzijde goede staat

Starttijd13-10-2023 om 11:37
Eindtijd22-10-2023 om 21:46
Openingsbod € 235
ObjectlocatieRotterdam,  Nederland