Herman Brood - 3 boeken; 1x gesigneerd met uitgebreide opdracht door Bart Chabot
Herman Brood - Offsetlitho, gesigneerd in de druk
Philippe Labarthe - Polémique entre ça et ça
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Techniek | Ets |
Stijl | Klassiek |
Onderwerp | Stadsgezicht |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 22 x 28 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||
Conditie | Zeer Goed | ||||
Deze ets van Jan Sirks is onderdeel van de collectie "Rijnmond Toen" onder nr. 182-JS. Voor opname in die collectie is de ets uit de beschadigde lijst en passe-partout genomen en vervolgens zorgvuldig gereinigd en stofvrij opgeslagen in zuurvrije archiefdoos onder goede climatologische omstandigheden. In verband met mijn leeftijd ga ik de collectie geleidelijk inkrimpen. | |||||
Transport | |||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Berkel en rodenrijs, Nederland | ||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Prijs | Tot 5 kg.
Garantie | |||||
Objectlocatie | Berkel en Rodenrijs, Nederland |
Starttijd | 11-3-2024 om 21:04 |
Eindtijd | 24-3-2024 om 16:30 |