Wijnand van Lieshout - Zittende vrouw
Marguérite Carolina de Clercq - Olieverf op doek, Stilleven met bloemen in vaas - Ingelijst
Rudi Polder - Luministisch landschap
Piet Schipperus - Olieverf op doek, Hooiwagen langs de rivier - Ingelijst
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1918 |
Techniek | Ets |
Stijl | Klassiek |
Onderwerp | Stadsgezicht |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 32 x 39 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||
Conditie | Zeer Goed | ||||
De afgebeelde ets van Jan Sirks is onderdeel van de Rijnmomd Toen collectie. De ets is na verwerving uit de beschadigde lijst en het verzuurde passe-partout genomen en zorgvuldig gereinigd. De ets is vervolgens opgeslagen in zuurvrije doos onder goede climatologische omstandigheden, stof- en insectvrij. In verband met mijn leeftijd ga ik de verzameling geleidelijk inkrimpen. | |||||
Transport | |||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Berkel en rodenrijs, Nederland | ||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Prijs | Tot 5 kg.
Garantie | |||||
Objectlocatie | Berkel en Rodenrijs, Nederland |
Starttijd | 7-4-2024 om 20:01 |
Eindtijd | 21-4-2024 om 15:37 |