Jan Sirks - Spui Rotterdam - Verkocht

Jan Sirks - Spui Rotterdam kopen? Bied vanaf 40!
Jan Sirks - Spui Rotterdam kopen? Bied vanaf 40!Jan Sirks - Spui Rotterdam kopen? Bied vanaf 40!Jan Sirks - Spui Rotterdam kopen? Bied vanaf 40!Jan Sirks - Spui Rotterdam kopen? Bied vanaf 40!
  • Jan Sirks (1885-1938)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 21 cm (h x b)
Lijst50 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Jan Sirks (Rotterdam, 23 februari 1885 - Zeist, 11 maart 1938) was een Nederlands graficus, die zich toelegde op het schilderen, aquarelleren, tekenen en etsen van de havens van Rotterdam, dieren, stadsgezichten en landschappen in een romantisch realistische stijl. Sirks was medeoprichter van de Rotterdamse kunstenaarsgroep ‘De Branding’. Ondanks het feit dat Sirks autodidact was, was hij een van de weinige Rotterdammers die in de kunstwereld een relatief goed bestaan heeft gehad.

In tegenstelling tot veel aangeboden etsen van Sirks, is deze in het geheel niet vergeeld en oogt dus zeer fris.

Jan Sirks (1885-1938)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (7)

Geplaatst door  Bayard

Lid sinds 2010
56 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
39 cm
50 cm
21 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:08-11-2018 om 12:28
Eindtijd:07-03-2019 om 11:27
kunstpn
06 mrt. / 22:08
€ 40