Jan Sirks - Uil op papier - Verkocht

Jan Sirks - Uil op papier kopen? Bied vanaf 100!
Grafiek (handgesigneerd)

Jan Sirks - Uil op papier kopen? Bied vanaf 100!Jan Sirks - Uil op papier kopen? Bied vanaf 100!Jan Sirks - Uil op papier kopen? Bied vanaf 100!
  • Jan Sirks (1885-1938)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1913
Techniek Droge Naald
Onderwerp Dieren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 22.5 x 17.5 cm (h x b)
Incl. lijst 32 x 26.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Mooi, klein, verfijnd werk van Jan Sirks. Er zijn geen zichtbare beschadigingen aan de voorkant en aan de achterkant. De lijst lijkt me origineel.
De lijst, de passe-partout en het werk zelf zijn in uitstekende staat. Er zijn geen zichtbare beschadigingen.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Nieuwegein, Nederland
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80