Jan Stapper - De Vordense Beek- - Verkocht

Jan Stapper - De Vordense Beek- kopen? Bied vanaf 19!

Verkoopprijs: € 19,00

Jan Stapper - De Vordense Beek- kopen? Bied vanaf 19!Jan Stapper - De Vordense Beek- kopen? Bied vanaf 19!Jan Stapper - De Vordense Beek- kopen? Bied vanaf 19!Jan Stapper - De Vordense Beek- kopen? Bied vanaf 19!Jan Stapper - De Vordense Beek- kopen? Bied vanaf 19!Jan Stapper - De Vordense Beek- kopen? Bied vanaf 19!

Geplaatst door  BarbizonArt
FA. (1)

Lid sinds 2019
24 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
  • Jan Stapper (1875-1964)
Jaartal1957
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
olieverf op doek, gesigneerd rechts onderin met opschrift in verso, in goede conditie, gedateerd 1957, afmetingen 40x30 cm.
Van de Purmerendse schilder Jan Stapper, geboren in 1875 en gestorven in 1964, zijn vooral de wandschilderingen in café De Bonte Koe op de Purmerendse Koemarkt bekend. In de collectie van het museum bevinden zich echter verschillende kleine werken met vooral Purmerendse taferelen. Stapper bekwaamde zich vooral in landschap en portret.

in goede conditie

Jan Stapper (1875-1964)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  BarbizonArt
FA. (1)

Lid sinds 2019
24 verkochte items
30 cm
40 cm
Dit item is verkocht voor 19,00
Starttijd:06-10-2019 om 16:44
Eindtijd:13-12-2019 om 15:50
wallis
13 dec. / 15:17
€ 19