Jan te Wierik - Fantasie figuren - Verkocht

Jan te Wierik - Fantasie figuren kopen? Bied vanaf 4750!

Jan te Wierik - Fantasie figuren kopen? Bied vanaf 4750!Jan te Wierik - Fantasie figuren kopen? Bied vanaf 4750!Jan te Wierik - Fantasie figuren kopen? Bied vanaf 4750!Jan te Wierik - Fantasie figuren kopen? Bied vanaf 4750!Jan te Wierik - Fantasie figuren kopen? Bied vanaf 4750!
  • Jan te Wierik (1954-2002)
Type kunstwerk Schilderij
Techniek Gemengde Techniek
Stijl Modern
Onderwerp Dieren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 90 x 140 cm (h x b)
Incl. lijst 105 x 156 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Prachtig origineel TOP werk van Jan te Wierik ! Met de unieke zwarte achtergrond kleur.  Mooi nieuw ingelijst met JTW lijst. Met taxatie rapport van € 12.500,= en certificaat!
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Ootmarsum, Nederland

Jan te Wierik (1954-2002)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  HetKunsthuys
524 verkochte items
Alle items van deze verkoper (18)
156 cm
105 cm
140 cm
90 cm