Jan te Wierik - Gezicht - Verkocht

Jan te Wierik - Gezicht kopen? Bied vanaf 60!
Grafiek (handgesigneerd)

Jan te Wierik - Gezicht kopen? Bied vanaf 60!Jan te Wierik - Gezicht kopen? Bied vanaf 60!
  • Jan te Wierik (1954-2002)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2002
StijlAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen85 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Hoogwaardige zeefdruk van de bekenden Nederlandse kunstenaar Jan te wierik hand gesigneerd en genummmerd nieuwstaat zonder lijst
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Diepenbeek, België
Binnen België € 11,00
ExtraPer brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico

Jan te Wierik (1954-2002)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (9)

Geplaatst door  civasa
Lid sinds 2019
33 verkochte items
65 cm
85 cm

ObjectlocatieDiepenbeek,  België
Starttijd23-12-2019 om 22:39
Eindtijd30-12-2019 om 16:00
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken