Jan te Wierik - Gezicht - Verkocht

Jan te Wierik - Gezicht kopen? Bied vanaf 60!
Jan te Wierik - Gezicht kopen? Bied vanaf 60!Jan te Wierik - Gezicht kopen? Bied vanaf 60!
  • Jan te Wierik (1954-2002)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2002
StijlAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen85 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Hoogwaardige zeefdruk van de bekenden Nederlandse kunstenaar Jan te wierik hand gesigneerd en genummmerd nieuwstaat zonder lijst

Jan te Wierik (1954-2002)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  civasa
FA. (3 )

Lid sinds 2019
33 verkochte items
65 cm
85 cm
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:23-12-2019 om 22:39
Eindtijd:30-12-2020 om 16:00
Artyshock
30 dec. / 15:45
€ 50